Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo
SÜPER FIRSATLARDA  % 15  İNDİRİM
Menu
Sepetim 0 Ürün

JustFog - C601 Pod Mod Kit

485.00 ₺

Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 12.13 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

JustFog - C601 Pod Mod Kit hakkında detaylı bilgilerKullanması kolay ve pratik bir pod e-sigara modeli arıyorsanız işte fırsat; Justfog C601 pod e-sigara modeli sayesinde gün boyunca tütün sigarasına dokunmadan nikotin ihtiyacınızı çok daha sağlıklı bir biçimde gidermeniz mümkündür. Justfog C601,e-sigara dünyasının en önemli markalarından bir tanesi olan Justfog tarafından üretilmektedir.


Aynı zamanda son derece küçük olan Justfog C601 Pod E-Sigara modeli 8 cm boyunda bir pod e-sigara modelidir ve bu küçük göbdesi içinde 650 mAh bir pil taşır. Pil,gövdesi üzerindeki şarj girişi sayesinde çok kolay bir biçimde şarj olabilir. 13 - 15 Watt aralığında buhar üreten Justfog C601,3.5 volt sabit akım çıkışına sahiptir ve 1.6 ML salt likit haznesine pod kartuşunda yer verir.


Sadece 25 gram ağırlığında olan Justfog C601 pod e-sigara,tam dolu pili sayesinde 3 - 4 saat aralığında kolayca kullanılabilir. Gövde aynı zamanda kauçuk kaplamaya sahiptir ve bu sayede çarpma ve düşmelere karşı koruma sağlar. Boş pil,15 - 20 dakika içerisinde tam doluluk seviyesine ulaşır. Sigarayı bırakmak istiyorsanız ve mod elektronik sigara modelleri size fazla karmaşık geliyorsa Justfog C601 pod e-sigara modelini tercihe debilirsiniz.


Justfog C601 Pod E-Sigara modelinde 1.6 ml salt likit kapasiteli pod (kartuş) podun alt kısmından doldurulur. Dolum için ince uçlu - plastik salt likit şişeleri tercih edilir. Gövde üzerindeki lamba,Justfog C601 Pod Mod' un pil seviyesi hakkında bilgi verir. 


JUSTFOG C601 Pod Kiti,entegre 650mAh şarj edilebilir pil,doldurulabilir 1,7mL alt doldurma bölmeleri ve kullanışlı bir döner kapak içeren ustalıklı hepsi bir arada bir pod sistemidir. Likit sızıntısını önlemek amaçlı üretilen döner kapağı sayesinde sorunsuz bir için sağlar. JUSTFOG C601,kompakt tasarımı ile oldukça beğenilen ve tercih edilen bir pod elektronik sigaradır.

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Benzer Ürünler

whatsapp Whatsapp
elektronik sigara