Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo
SÜPER FIRSATLARDA  % 15  İNDİRİM
Menu
Sepetim 0 Ürün

Uwell - Caliburn A2S Pod Mod Kit

835.00 ₺

Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 20.88 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Uwell - Caliburn A2S Pod Mod Kit hakkında detaylı bilgiler

Uwell Caliburn A2S pod kiti şık ve şıktır. Bu, kullanımı kolay olduğu için daha az deneyimli kağıtlar için harika bir kit seçimidir, bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape sunar. 520mAh dahili pil ile güçlendirilmiş, şarjlar arasında daha uzun süre vape yapabilirsiniz. Her kit, daha iyi lezzet yaratan yerleşik bir örgü bobine sahip iki adet 1.2 Ohm Caliburn A2 doldurulabilir bölme içerir.


Özellikler:


Acemi Dostu

Uzun Ömürlü 520mAh Pil

Nefes Alma Etkinleştirildi

MTL Vaping

E-Sıvı Penceresi

2ml Doldurulabilir Bölmeler

Bu kitin düğmesiz tasarımı ve nefes alma aktivasyonu sayesinde ağızlığa üfleyerek vape yapabilirsiniz. Bu kit ayrıca, ilk nefesten son nefese kadar tutarlı lezzet ve buhar üretimi sağlamak için sabit bir watt kullanır. Bu kitte de küçük bir pencere var, böylece tankta ne kadar e-sıvı kaldığını daha iyi görebilirsiniz.


Bu kite dahil olan 1.2 Ohm Caliburn A2 bölmeleri, hızlı yeniden doldurma ve daha az dağınıklık sağlar. Bu kit, en sevdiğiniz e-sıvılarla bölmeyi doldurmak için kolayca çıkarılabilen bir yan doldurma portuna sahiptir. Bobin bu bölmenin içine yerleştirilmiştir, bu da herhangi bir dağınık bobin değişikliği olmadığı anlamına gelir, biri bittiğinde yenisiyle değiştirebilirsiniz. Bu kapsülleri 50/50 ve yüksek PG e-sıvılarla eşleştirmenizi öneririz.


Lütfen Dikkat: Bu kit bir USB-C şarj kablosu ile satılmaz ve ayrıca satılır.


İçeriği:


Kaliburn A2S Cihazı

2 x 1.2 Ohm Uwell Caliburn A2 Yan Dolum Bölmesi

Kullanım kılavuzu

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Benzer Ürünler

whatsapp Whatsapp
elektronik sigara